Bizi Yakından Tanıyın!

2005 yılında sektöre atıldığımızda, sorumluluğu ağır ve çok çalışmayı gerektiren bir iş olduğunun farkındaydık. İlk olarak, saf amonyak(susuz amonyak) gazı satışı ile başladık. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda daha sonra sınai ve endüstriyel gazların da satışına başladık.

İlerleyen yıllarda gelişen teknoloji ve işimizin gereği olarak satışını yaptığımız gazları, müşterilerimize güvenle ulaştırmak için araç ve ekipmanlarımızı ADR (Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Uluslar arası Taşınması) uyumlu hale getirdik.

Kocaeli ilinden çıktığımız yolda, Türkiye’nin her yerine, başta saf amonyak olmak üzere, sektörlerin ihtiyacı olan sınai ve endüstriyel gazları da temin ediyoruz.

Görevimiz Tehlike

Müşterilerimize sağladığımız tehlike arz eden ürünleri; güvenli, zamanında ve yüksek kalitede teslim etmek, en büyük görevlerimiz arasında yer alıyor. Endüstride en çok kullanılan gazların temini noktasında müşterilerimize ekonomik çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Amacımız Nedir?

Sergaz olarak ürünlerimizi ve kendimizi sürekli olarak geliştirerek, daha güvenli ve daha iyi hizmet vermeyi kendimize ilke edindik. Bu kapsamda her zaman daha iyiyi aramaya devam ediyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar ve Ürünlerimiz

Satışını gerçekleştirdiğimiz; saf amonyak(susuz amonyak), sulu amonyak, argon, karışım, oksijen, azot, karbondioksit, asetilen ve helyum gazlarının güvenli bir şekilde müşterilere ulaştırılmasını sağlıyoruz.